AraToplam: 0.00 TL
Kefo

Steamulation Prime White

Özel Fiyat 2250.00 TL

Durum: Stokda Var

Hızlı Bakış

Steamulation Prime White

Beklenen zaman geldi Dünya'nın en önemli nargile markaları ile Türkiye'nin en güvenilir nargile markası Nargilesiparisi ile buluşma zamanı !!!

Shisha Steamulation kalitesini artık çok kolay ve güvenli bir şekilde Türkiye distribütörü Nargilesiparis ile ulaşabiliceksiniz.

Profesyonel nargile içicilerinin yakın bir şekilde takip ettiği Shisha Steamulation Türkiye pazarına güvenilir ve yakından tanıdığı Nargilesiparis ile giriş yaptı.Nargile içicilerininde yakın olarak takip ettiği Shisha Steamulation 'ın nargile takımlarının profesyonel bir şekilde ithal edilip siz değerli takipçilerimizle buluşturma imkanını sağlamak bizim için bir gurur kaynağıdır.Türkiye piyasasında yıllardır nargilede güven denilince akla gelen markası olmanın yanı sıra kaliteyi de sizlerle buluşturan Nargilesiparis  8 farklı model Shisha Steamulation sizlerle buluşturuyor.

Nargile ekipmanlarında en çok dikkat edilen noktalardan biri olan hammadde olarak 304 paslanmaz çelik güvencesi ve kalite belgelerini sizlere gönül rahatlığı ile sunmaktadır.En ince detaylarda bile bulabiliceğiniz profösyonellik nargile içimini doyumsuz ve zevkli bir hale getirmektedir.

Steamulation Prime White Nargile 


Kutu İçeriği 

Steamulation Prime White Nargile Şişesi

Steamulation Prime White Nargile Seri

Steamulation Prime White Nargile Marpuç Adaptörü

Steamulation Prime White Nargile Sertifikası ve Kullanım kılavuzu